SK CZ PL
Služby
Menu
Odkazy

Hotely v Lázních Trenčianske Teplice

Hotel Flóra***

Hotel Flóra***

Hotel Flóra se nachází v centru Trenčianských Teplic, v blízkosti lázeňského parku. Chloubou Hotelu Flóra je moderní wellness centrum, jehož dominantou jsou dva antikorové bazény. V prostorách wellness centra je k dispozici i finská či solná parní sauna, bylinková inhalace, tepidárium, vodní stezka a fitness centrum. V nabídce je také více než 30 léčebných procedur včetně thajských masáží. Termální bazény Lázní Trenčianske Teplice jsou od hotelu Flóra vzdáleny pouhých 300 metrů. Převážná část hotelu prošla rozsáhlou rekonstrukcí, z jeho pokojů se nabízí příjemný výhled na okolní krajinu.
Léčebný dům Krym****

Léčebný dům Krym****

Nejkomfortnější léčebný dům KRYM I.kategórie se nachází přímo v centru mesta.Recepcia otevřená nepřetržitě, k dispozici je několik výtahů, dále se v domě nachází denní kavárna, Espresso bar, noční klub, kadeřnictví a pedikúra, kosmetika, směnárna, parkoviště přímo u domu . Na přízemí vedle recepce je samostatná místnost s připojením k Internetu. Možnost zapůjčení kol za poplatek. Procedury a strava se nachází přímo v domě.
Lázeňský hotel Pax***

Lázeňský hotel Pax***

Zrekonstruovaný Lázeňský hotel PAX je příhodně situován v centru lázní na pěší zóně v blízkosti lázeňského parku. Je propojen s nejoblíbenějším teplickým termálním bazénem SINA a historickou odpočívárnou Hammam, i s budovami, kde se podávají procedury. Několik lékařských ordinací a vybrané procedury jsou hostům k dispozici přímo v hotelu. V prostorách hotelu se nachází kosmetika, denní kavárna, směnárna a působivá sluneční terasa s panoramatickou kavárnou.
Lázeňský hotel Slovakia***

Lázeňský hotel Slovakia***

Cenově dostupný Hotel Slovakia se nachází přímo v centru Trenčianských Teplic a tvoří bránu do městské pěší zóny. Příjemné prostředí hotelu umožňuje jeho široké využití - od lázeňských a relaxačních pobytů až po výlety s dětmi či krátkodobé ubytování. Přímo v hotelu je klientům k dispozici vnitřní bazén a relax centrum.
Léčebný dům Atlantis**

Léčebný dům Atlantis**

Půvabný dependance Atlantis disponuje dobovou atmosférou. Nachází se v centru města, pár kroků od pěší zóny. Maximální kapacita 50 hostů jej řadí k malým hotelům s útulným prostředím.
Parkhotel na Baračke****

Parkhotel na Baračke****

Parkhotel na Baračke je malý, komfortní hotel rodinného typu. Leží v krásném přírodním prostředí lázeňského města na okraji lázeňského parku. V hotelovém wellness centru najdete širokou nabídku více než 30 léčebných procedur pod jednou střechou, které vhodně doplňuje krytý bazén, saunový komplex a solárium. Vzdálenost do centra města s pěší zónou, lázeňskou síní, venkovním bazénovým komplexem Grand a orientálními lázněmi Hammam je 10 min. procházkou přes lázeňský park.
Hotel Most Slávy***

Hotel Most Slávy***

Známý Hotel Most slávy leží přímo v centru lázní Trenčianske Teplice, nedaleko zeleného parku. Hotel sídlí v krásné historické budově a nabízí výjimečnou dobovou atmosféru. Gurmány potěší výborná hotelová restaurace se širokým výběrem specialit ze zvěřiny a s domácí slivovicí z vlastního sadu. Součástí hotelového komplexu Most Slávy jsou také dvě vily Miramare - Corfu Dea a vila Vera. Před vchodem do hotelu se nachází známý Most slávy, se jmény významných osobností oceněných na mezinárodním filmovém festivalu ARTFILM.
Wellness hotel Panorama****

Wellness hotel Panorama****

Nově otevřený wellness & spa hotel PANORAMA **** je moderní rodinný hotel, kde je každý host vítán a dostane se mu komfortních a komplexních služeb. Součástí hotelu je wellness centrum, hostům je k dispozici i hotelová restaurace s vynikající nabídkou jídel zdravé kuchyně, Lobby bar Salvia av letních měsících sluneční zahradní terasa.
Hotelové wellness centrum poskytuje širokou nabídku relaxačních příležitostí: Nechybí relaxační bazén s teplotou cca 30-32 ° C, finská i bylinková sauna, parní lázeň, ledové vědro, whirlpool či různé typy masáží od reflexních až po masáž lávovými kameny.